LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(P) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
TRASA: | PRZYTYK-ZACHĘTA > (Przytyk-Zachęta > Studzienice-Kolonia > Studzienice > Dęba-Bór > Maksymilianów > Sewerynów > Kaszewska Wola > Kaszewska Wola-Kolonia > Tursk/Kaszów) | ||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
14:42 | Z | ||||||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
W dni robocze, wolne od nauki szkolnej, autobusy linii P nie wykonują kursów na trasach wariantowych. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 15 marca 2024 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |